Recenzje
https://doszwecji.pl/szwedzkie-jedzenie-15-najpopularniejszych-dan/. Szwedzkie jedzenie: 15 najpopularniejszych dań
Zioła przeciwzapalne. Zioła na zapalenia
link. Malowannie

Wyszukaj stronę        

Geodezja


Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości

Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości
Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw. Założyciel firmy mgr inż. Zbigniew Piszczatowski od roku 2002 nieprzerwanie pełni funkcję biegłego sądowego z dziedziny geodezji i wyceny nieruchomości. Potrzebny Ci jest geodeta, albo rzeczoznawca majątkowy? - to wejdź na naszą stronę... i wybierz nasza ofertę.
http://www.geodezja-wycena.cba.pl
Zgłoś nie działający link/spam

ozonatory

ozonatory
Oferujemy trzy podstawowe rodzaje generatorów ozonu: generatory ozonu wytwarzające ozon z otaczającego powietrza lub mieszaniny powietrza z tlenem podawanym z butli lub generatora tlenu, generatory przemysłowe służące do uzdatniania wody pitnej. Inne ozonatory to aparaty dużej wydajności służące do ozonowania wody zasilającej skrubery, turyle lub inne aparaty chemiczne. Cena naszych urządzeń to około 50% ceny urządzeń importowanych tej samej wydajności. Nasze generatory są najwyższej, światowej jakości. Wielokrotne testowanie wszystkich elementów przed wysyłką do klienta to standard. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny to nasz atut. Pod warunkiem przeprowadzania corocznego serwisu generatorów ozonu, udzielamy dożywotniej gwarancji.
http://www.ozonowanie.com/generatory-ozonu/
Zgłoś nie działający link/spam

Geodezja Opole

Geodezja Opole
geodezyjna obsługa budowy wytyczanie i pomiary powykonawcze budynków wytyczanie i inwentaryzacje powykonawcze sieci i przyłączy mapy docelów projektowych ustalenia granic podziały i rozgraniczenia nieruchomości pomiary objętości inne prace Geodezyjne Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia zawodowe do świadczenia wyzej wymienionych usług.
http://geodezja-prudnik.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Niwelatory laserowe

Niwelatory laserowe
Firma Satell-CAD zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości sprzętu geodezyjnego. Działalność prowadzimy od wielu lat, przez cały czas prężnie ją rozwijając i utrzymując dobrą opinię na rynku pracy. Wśród oferowanych przez nas urządzeń znajdują się między innymi tachimetry, teodolity, niwelatory, a także wiele przydatnych akcesoriów, jak węgielnice, repery czy statywy. Prowadzimy również sprzedaż i serwisowanie odbiorników GPS. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
http://satellcad.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008