Recenzje
link. link
link. Malowannie
link. link

Wyszukaj stronę        

Sprzątanie Kraków


Firma sprzątająca Kraków

Firma sprzątająca Kraków
Cracow Clean Service to profesjonalne usługi sprzątające na terenie Krakowa. Nasz firma sprzątająca oferuję Państwu usługi z zakresu sprzątania kamienic, mieszkań, domów, wspólnot mieszkaniowych, domów wielorodzinnych . Odpowiedni dobór pracowników oraz wieloletnie doświadczenia na rynku usług sprzątających wypracowało u nas doskonałe metody sprzątania, tak aby serwis wykonujący swoją prace, w żaden sposób nie przeszkadzał w codziennym użytkowaniu obiektów. Nasze usługi sprzątające sprawiają, że Kraków prezentuje się jako czyste i zadbane miejsce.
http://www.cracowclean.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sprzątanie biur Kraków

Sprzątanie biur Kraków
Nasza firma Bett zajmuje się sprzątaniem biur, domów, mieszkań oraz czyszczeniem dywanów. Istniejemy na rynku od 2008 roku. Pomimo silnej konkurencji i kryzysu gospodarczego firma wciąż się rozwija, wprowadzając nowe technologie i rozwiązania na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Dlatego jeśli szukają Państwo solidnej firmy do sprzątania biur w Katowicach zapraszamy do skontaktowania się z nami.
http://sprzataniebett.pl
Zgłoś nie działający link/spam

www.clarsystem.pl

www.clarsystem.pl
Szukasz firmy zajmującej się Facility Management (FM)? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Clar System. FM to wysokiej klasy zajmowanie się szeroką gamą usług. Można być pewnym, że dla osób zatrudnionych Clar Systems nie ma rzeczy nie do osiągnięcia, bo angażują się w prawie wszystkie zawody. W firmie można uzyskać wsparcie w techniczno-serwisowej obsłudze budowli, usługach sprzątających, zagwarantowaniu zabezpieczenia mienia, higienie szpitalnej, usługach specjalistycznych oraz pożyczaniu pracowników.
http://www.clarsystem.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008