Recenzje
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft (90) - Eurohaft.pl
Jaka jest różnica między robakiem komputerowym a koniem trojańskim?. Co jest cechą charakterystyczną robaka komputerowego quizlet?
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach

Wyszukaj stronę        

Transport


Uslugi Transportowe Polska Niemcy i Czechy

Uslugi Transportowe Polska Niemcy i Czechy
Firma MAJOL-USLUGI TRANSPORTOWE specjalizujemy sie w transporcie na terenie Polski Niemiec i Czech.Posiadamy bus o ladownosci 1.5 ton,gwarantujemy bezpieczna szybka dostawa.Nasza siedziba znajduje sie na Dolnym Slasku kontakt za posrednictwem e-maila albo telefonicznie.
http://www.transport.haser.pl
Zgłoś nie działający link/spam

ochrona osób i mienia

ochrona osób i mienia
Special Services to firma, która powstała na zasadach określonych w Ustawie z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia i działa w oparciu o koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Do głównych zadań firmy należy: świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej, ochrony transportów, ochrony osób (tzw. VIP-ów), oraz sporządzanie planów ochrony obiektów, jak też ochrona zespołów muzycznych, ochronę dzieci w drodze do i ze szkoły, Zajmujemy się ściśle określoną i wąsko wyspecjalizowaną dziedziną jaką jest zarówno całodobowa jak i doraźna ochrona osób. Klientom naszym oferujemy pełen zakres usług. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami.
http://www.specialservices.prv.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przesiębiorstwo Transportowe Wolin Bus

Przesiębiorstwo Transportowe Wolin Bus
Świadczymy usługi w zakresie przewozów pasażerskich obsługując regularną linię Wolin - Międzyzdroje oraz świadczymy również usługi wynajmu naszych busów (20 i 42 osobowych) wraz z kierowcą na przejazdy w Polsce i za granicą. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i przy konkurencyjnych cenach. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i oferty współpracy. Oferujemy: dla Firm (przewóz osób na imprezy firmowe, dowóz pracowników, delegacje, szkolenia), dla Osób indywidualnych (wesela, przysięgi, lotniska, przewozy okolicznościowe), dla Grup zorganizowanych (wycieczki pielgrzymki, imprezy okolicznościowe), dla Szkół (wycieczki, kolonie, zimowiska).
http://www.wolin-bus.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przeprowadzka

Przeprowadzka
Profesjonalne, kompleksowe usługi przeprowadzkowe i transportowe na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy fachowym, wyszkolonym personelem. Wykonujemy przeprowadzki mieszkań oraz firm, biur i instytucji. Posiadamy specjalistyczne samochody do przewozu mebli.
http://www.sokolowscy.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej>UrbiCMS 2008