Recenzje
Zabrudzenia fotowoltaiki. Zabrudzenia fotowoltaiki (120)
Jaki jest największy krater uderzeniowy?. Jak duże mogą być kratery uderzeniowe?
Jakie zioła na kaszel?. Zioła na kaszel

Wyszukaj stronę        

Kominki


Ciepły kominek

Ciepły kominek
Ciepły Kominek to firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, produkcji, montażu kominków i saun. W ofercie posiadamy szeroki asortyment wkładów kominkowych i piecyków wolno stojących takich firm jak: Austroflamm, Spartherm, Brunner, Schmid, Romotop. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie i aranżacji otoczenia ognia mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm. Szerzej o naszej ofercie na stronie
http://cieplykominek.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kominki

Kominki
Osoby, które marzą o kominku, a jednocześnie chcą żyć w zgodzie z naturą i nie przyczyniać się do jej degradacji, mogą wybrać kominki ekologiczne. Dzięki ich unikalnej konstrukcji i wykorzystywanej technologii kominki nie potrzebują drewna i nie emitują dymu, co sprzyja ochronie środowiska naturalnego. Sprawdź na www.chanticofire.pl
http://www.chanticofire.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wkłady kominkowe nowoczesne

Wkłady kominkowe nowoczesne
Jeśli masz dość swojego tradycyjnego kominka, wydatków związanych z kupnem drewna i czyszczeniem paleniska, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – od dziś nie musisz już tego robić! Wkłady do kominków Chantico Fire można umieścić w tradycyjnym kominku, a podczas spalania nie ma ani dymu, ani popiołu.
http://www.chanticofire.pl/pl/36
Zgłoś nie działający link/spam

Kominki

Kominki
Jeśli szukasz informacji o kominkach, to serwis: www.kominki.mragowo.pl to idealne źródło wiedzy dla Ciebie! Z artykułów dowiesz się, jak wybierać kominki, by cieszyły latami swoich użytkowników, na czym polega ich pielęgnacja, co to są biokominki i dlaczego od dziś każdy może posiadać je w domu. Znajdziesz także wiele informacji na temat kominków bezdymnych, dzięki którym możesz cieszyć się żywym ogniem w Twoim domu bez sadzy, dymu i brzydkich zapachów z kominka.
http://www.kominki.mragowo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Montaż pieców kominkowych

Montaż pieców kominkowych
Piece kominkowe z płaszczem wodnym to połączenie przyjemności przebywania w atmosferze ciepła bijącego z paleniska z ogrzaniem innych pomieszczeń. Jest to sposób na ogrzanie wielu pomieszczeń przy pomocy jednego pieca kominkowego. Piec z płaszczem wodnym, którego moc nominalna wynosi 14 kW przekazuje 6 kW energii swoją powierzchnią do pomieszczenia, w którym został zainstalowany. Pozostałe 8 kW przekazywane jest poprzez płaszcz wodny do instalacji grzewczej.
http://www.grekomin.pl/piece-kominkowe
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008