Recenzje
Jak zapisać 2,2 m w liczbach?. Jak wypisać 1,5 mln na czeku?
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (70)
busy Polska Dania. busy Polska Dania (353)

Wyszukaj stronę        

Architektura


Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski

Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski
Pracownia architektoniczna w Gliwicach istnieje od 1991 r. i prowadzona jest przez architekta Mirosława Rąbalskiego. W ramach naszej oferty wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w zakresie architektoniczno-budowlanym, małej architektury, wnętrz i zieleni. Uzyskujemy wszystkie potrzebne uzgodnienia i pozwolenia. Prowadzimy nadzory autorskie. Współpracujemy też ze specjalistycznymi biurami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Wykonujemy projekty zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych. Oprócz działalności architektonicznej pracownia prowadzi również działalność artystyczną.
http://www.architekturaisztuka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ecru Studio - Projektowanie wnętrz Warszawa - Architekt wnętrz

Ecru Studio - Projektowanie wnętrz Warszawa - Architekt wnętrz
Ecru Studio - projektowanie wnętrz. Naszą misją jest tworzenie wysokiej jakości projektów wnętrz i pomoc w ich realizacji. Bierzemy odpowiedzialność za pomyślność całego przedsięwzięcia począwszy od stworzenia koncepcji - wizji wnętrza a skończywszy na przemyślanym detalu i nadzorze autorskim podczas realizacji.
http://www.ecrustudio.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pracownia 3D -Wizualizacje

Pracownia 3D -Wizualizacje
Oferta PRACOWNI 3D w zakresie wizualizacji wnętrz Nawet najlepszy projekt aranżacji wnętrza może przepaść w konfrontacji z klientem gdy zostanie w wyjątkowo nieatrakcyjny sposób zaprezentowany. Oczywiście takie sytuacje to skrajność. Lecz czemu nie odwrócić tego myślenia i nie przyjąć założenia, że lepsza prezentacja z pewnością szybciej przekona klienta do Twoich pomysłów? Na własnym przykładzie wiemy jak cenna jest szybka i bezproblemowa akceptacja naszych propozycji przedłożonych klientowi. Dzięki temu można się skupić na pracy twórczej i rozwoju, nie na poprawianiu ciągnących się projektów. Zapraszamy do współpracy z nami na polu wizualizacji wnętrz.
http://www.pracownia3d.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Donice betonowe

Donice betonowe
Codziennie, wychodząc z domu, spotykamy się z elementami małej architektury, którymi są między innymi uliczne donice, ławki czy też kosze betonowe lub metalowe. Firma MARCO jest czołowym dostawcą tego typu produktów. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju blokady parkingowe, parkingi rowerowe oraz słupki zaporowe. Ponadto oferujemy Państwu wysokiej jakości meble ogrodowe, a także stoły rekreacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://malaarchitektura.info
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008