Recenzje
prawo jazdy. prawo jazdy (53)
https://aktinet.pl/jaki-procent-z-50-stanowi-liczba-14/. Jaki procent z 50 stanowi liczba 14?
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej (740) to błahostka.

Wyszukaj stronę        

Domy


Domy z prefabrykatów

Domy z prefabrykatów
Budowa domu w wielu wypadkach trwa wiele lat - jednakże od czasu, gdy pojawiły się firmy wyspecjalizowane w stawianiu domów prefabrykowanych, do nowego domu możemy wprowadzić się już po kilkunastu tygodniach. Budynki tego typu montowane są z gotowych elementów - paneli, ścian czy części stropu. Na co powinniśmy zwracać uwagę? Co wyróżnia je od zwykłych domów? Jakie technologie budowy są używane? I w końcu - zdecydować się czy nie? Na te oraz inne pytania z zakresu budowy budynków prefabrykowanych odpowiedzi znajdują się na tej witrynie.
http://www.domy-prefabrykowane.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Domy energooszczędne - technologia przyszłości

Domy energooszczędne - technologia przyszłości
Szukasz sposobu na zminimalizowanie kosztów użytkowania budynku? Wybierz dom energooszczędny! Taki dom jest nie tylko tani w utrzymaniu, ale także przyjazny dla środowiska naturalnego. Na naszej witrynie internetowej poświęconej budownictwu energooszczędnemu opisujemy metody pozwalające na zaoszczędzenie energii cieplnej, a tym samym pieniędzy. Przedstawiamy nowoczesne technologie umożliwiające uzyskanie maksymalnej szczelności, zredukowanie utraty ciepła a także wykorzystanie znakomitej izolacji termicznej.
http://www.domyenergooszczedne.info
Zgłoś nie działający link/spam

Domy energooszczędne

Domy energooszczędne
Strona zawiera wszystkie najistotniejsze informacje o budownictwie energooszczędnym: czym jest dom energooszczędny, w jaki sposób można obniżyć zużycie energii na ogrzanie domu i wody, jak ograniczyć koszty utrzymania domu, jakie są ekologiczne i tanie źródła ciepła do ocieplenia budynku, gdzie usytuować dom i co uwzględnić w jego projekcie. Poza tym opisujemy najświeższe technologie grzewcze, pozwalające na zaoszczędzenie pieniędzy: kotły grzewcze, pompy ciepła, wentylacja z odzyskiem ciepła, kolektory słoneczne.
http://www.domyenergooszczedne.info
Zgłoś nie działający link/spam

Konstrukcje Drewniane

Konstrukcje Drewniane
Konstrukcje drewniane są nie tylko ekologiczne i modne, ale także wytrzymałe i odporne na działanie grzybów, pleśni, czynników atmosferycznych i ognia. Przedstawiamy najistotniejsze wiadomości o konstrukcjach drewnianych. Omawiamy poszczególne typy konstrukcji drewnianych, piszemy o właściwościach, sposobach ochrony drewna i obróbki technologicznej, opisujemy technologię budowy domów z bali i o lekkim szkielecie drewnianym a także prefabrykacji.
http://www.konstrukcjedrewniane.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008