Recenzje
https://aktinet.pl/czy-paproc-szparagowa-bedzie-sie-rozprzestrzeniac/. Czy paproć szparagowa będzie się rozprzestrzeniać?
https://herbcio.pl/jak-uprawiac-aloes-zwyczajny-aloe-vera/. Aloes zwyczajny uprawa
https://herbcio.pl/6-ziol-przeciwwirusowych/. Czarnuszka siewna

Wyszukaj stronę        

Marketing, reklama


Interaktywny dom mediowy

Interaktywny dom mediowy
DiGi Media Store to w pełni niezależny dom mediowy, którego specjalizacją jest wszechstronna usługa planowania a także zakupu internetowych kampanii reklamowych. Działa w obszarze reklam graficznych typu display, e-mail marketingu, kampaniach marketingu w wyszukiwarkach SEM, a także nowoczesnych aplikacji internetowych, takich jak technologie mobilne, gry online i widgety. Nasze działania opieramy na strategicznym planowaniu mediów, wykorzystaniu innowacyjnych technologii, doświadczeniu, precyzyjnym docieraniu do grup docelowych i dokładnych badaniach sieci. W oparciu o szereg badań i analiz mediów online przygotowujemy zarówno długofalowe strategie mediowe, jak i jednorazowe akcje marketingowe.
http://digimediastore.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wysyłka SMS

Wysyłka SMS
Serwis udostępnia darmową bazę wiedzy, w której możemy znaleźć informacje dotyczące SMS API i MMS API, powiadomień SMS, kampanii MMS oraz masowej wysyłki SMS/MMS. Wiele przykładów jak wykorzystać hurtowe SMS w różnych branżach, nowatorskie kampanie marketingowe MMS, oraz przypomnienia SMS zainteresują każdego. Prezentowane na stronie badania i raporty stanowią aktualne źródło informacji dotyczących wysyłki SMS, statystyki pokazują jak zmienia się intensywność korzystania z tych form kontaktu z klientem. Kreatywne kampanie SMS i marketing MMS przedstawione na stronie zaciekawią nawet laików, każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.
http://marketing-mobilny.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szyldy Szczecin

Szyldy Szczecin
Firma Grafmedia działa na rynku szeroko pojętej reklamy wizualnej od 1991 roku. Te lata pozwoliły nam na zdobycie bardzo dużego doświadczenia w zakresie reklamy wizualnej, między innymi w realizacjach wielkoformatowych reklam przestrzennych wymagających stosowania najnowszych technologii oraz doświadczenia w zakresie projektowania i wykonawstwa konstrukcji.
http://produkcjareklam.com
Zgłoś nie działający link/spam

Firmy Bydgoszcz

Firmy Bydgoszcz
Całkowicie bezpłatny Katalog Firmy Bydgoszcz. To jest strona której szukałeś i na której na pewno chcesz by znalazł się Twój firmowy wpis. Katalog bydgoskich firm. Podzielony na kategorie i podkategorie. Zawiera kilkanaście kategorii tj. budownictwo, usługi, motoryzacja, gastronomia, sklepy, itp. Katalog zawiera wyszukiwarkę i lokalizator firm na mapie ułatwiający szybkie wyszukanie firmy. Dodawanie wpisów jest całkowicie bezpłatne. Ponadto istnieje możliwość wypromowania firmy oraz zareklamowania jej w okienku reklamowym. Katalog jest starannie moderowany. Zapraszamy do katalog firm pod domeną www.ikf.bydgoszcz.pl
http://www.ikf.bydgoszcz.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008